Sputnik-Kings 1:1 na zápasy.Kdo pospoupí do finále?

11.04.2010 10:37

Do finále může postoupit jen jeden tým z této dvojice.První dva zápasy v této sérii naznačili,že v neděli lze očekávat tuhý boj.Úvodní duel této bitvy se hrál na velikonoční pondělí a na naší střídačce zřejmě v první třetině probíhalo ještě přepočítávání vymrskaných vajíček,protože na začátku druhé třetiny Sputnik vedl 5:1 ve vzduchu byl cítit strašlivý debakl.Naštěstí onen závan výprasku na nás zapůsobil a začala stíhací jízda,na jejímž konci bylo vyrovnání skóre na 6:6 ve třetí třetině.Pak bohužel přišla poslední minuta a v ní vinou naší nedisciplinovanosti i dvojnásobná přesilovka Sputniku,ve které soupeř dokázal vstřelit šťastnou vítěznou branku 24 vteřin před koncem,když se střela od modré vyslaná obrácem Sputniku odrazila od prsou našeho hráče do protipohybu našeho brankáře.Sputnik vyhrál 7:6,ujal se vedení 1:0 a v sérii hrané na dva vítězné zápasy  nás posadil hrobníkovi na lopatu.

Fotky z prvního semifinále od Majkla zde:mike36.rajce.idnes.cz/HC_Kings-HC_Sputnik_1.zapas/

Po druhé jsme se se Sputnikem střetli od dva dny později a od začátku bylo jasné,že nás čeká tuhý boj.Dokonce jsme šli do vedení,když se jako správný kapitán prosadil Gazela střelou nad vyrážečku gólmana Sputniku.Soupeři mohutně podporovanému skupinou fanoušků se podařilo vyrovnat a málokdo tušil,že další góly už neuvidíme.Hrálo se sice nahoru dolů,šnace střídala šanci,ale jak Žanek v naší bráně,tak i jeho protějšek v brance Sputniku se rozhodli nepustit za svá záda už žádný gól.To se jim také podařilo po výsledku 1:1 přišly na řadu samostatné nájezdy a v nich one man show našeho Žanka.Čtyřikrát měl soupeř možnost zkusit ho překonat,ale nepomohla ani střela,ani blafák tam či onam,protože Žanda postavil v brankovišti zeď  a lapil všechny čtyři pokusy Sputniku.Na naší straně Perňa napálil puk do sítě Perňa a díru mezi betony našel Kony.Nájezdy jsme vyhráli 2:0 a  sérii vyrovnali na 1:1.

Fotky ze druhého semifinále zde:mike36.rajce.idnes.cz/HC_Kings-HC_Sputnik_2.zapas/

Všechno se tedy rozhodne v neděli večer.Buď se po zápase oholíme a zůstaneme před branami finále a nebo  zvítězíme a vyzveme ve finále k souboji HC Rondo s legendárním Pepou Duchoslavem na soupisce.Víc možností není.Ať už to vyjde nebo ne,jedno je jisté.Na ledě necháme všechno a budeme bojovat do poslední sirény.SMRT SMRTI :-)