KINGS - RAVENS 7 : 5

12.02.2012 15:57

Ahoj,

tak jsem opět našel trošku času, abych zde popsal dění na ledě při našem dalším zápase.

Soupeřem nám byl pravděpodobný soupeř v předkole play - off a to tým Ravenů.

Utkání začalo pro nás velice dobře a již ve třetí minutě první třetiny jsme vedli 3 : 0.

Pak jsme z nepochopitelných důvodů přestali hrát a hlavně se přizpůsobili hře soupeře, který se prezentoval velice úporným hokejem. Nutno podotknout,že tým Ravenů z lońské sezony je ten tam a předváděná hra vůbec neodpovídala jeho postavení v tabulce. Hra byla často kouskovaná zbytečným vyloučením na obou stranách. Utkání,ale bylo vedeno férově a bez záludností. Všechny fauly vyplývaly z urputné hry.

Skóre se neustále přelévalo,ale vždy když bylo potřeba soupeři odskočit tak se nám toto dařilo což nás nakonec po nepříliš pohledném a povedeném výkonu dovedlo k důležité výhře.

Naděje na vyhnutí předkolu play - off ještě žije a po pondělním utkání s Predátory budeme moudřejší kam se budou naše zraky úbírat.

Nutno velice ocenit přístup a výkon Formeca, který i přes veliké bolesti utkání odehrál  a nenachal mužstvo ve štichu ( bylo pouze 10 hráčů do pole ). Budiž to příkladem pro ostatní,kteří se někdy v podobných situacích nechovají podobně !! Takže Formec - děkujeme !

Góly vstřelili : 4 x Formec,1 x Gaza,1 x Minďa a David