HC Kings-HC MBL Devils 3:3 p. sn. Kralové mají první bod

22.09.2010 16:26

Ve třetím kole se povedlo Králům konečně bodovat. První bod si připisují za remízu 3:3 s MBL Devils. Králové vstoupily do zápasu aktivně, jenže v 8 minutě první třetiny inkasovaly - 1:0. Tento stav vydržel až do druhé třetiny, kdy Králové srovnali na 1:1 golem Zdeněk (asistence Perňa). Skóre se měnilo až ve třetí třetině kdy na jejím začátku Králové opět inkasovali-2:1. V šesté minutě třetí třetiny dostal Perňa trest 1:30+1:30. Chvíli po začátku tohoto trestu ujel Andy Šoules (bez asistence) a srovnal na 2:2. Bohužel těsně před vypršením Perňova trestu Králové opět inkasovali 3:2. Naštěstí na 3:3 vyrovnával opět Andy Šoules (a opět bez asistence). Do konce třetí třetiny už žádný gól nepadl a tak následovaly samostatné nájezdy. Nájezdy začal úspěšně Žanek v brance. Za Kings jel jako první Andy Šoules, ale třetí gól nepřidal. Ani druhý pokus MBL nebyl úspěšný. Jako druhý za Kings jel Dežo, který svým nájezdem uspal všechny kromě brankaře MBL, takže stav po druhé sérii byl stále 0:0. Ve třetí sérii už Žanek nebyl úspěšný a MBL vedlo 1:0. Jako poslední za Kings jel Perňa který vyrovnal na 1:1, takže si nikdo bonusový bod nepřipsal.

Fotky:mike36.rajce.idnes.cz/HC_Kings-HC_MBL_Devils/